İnsan Kaynakları

Çalışma Prensiplerimiz

İşe alım sürecinde iş ortağının ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla doğru soruları sorarak gerekli önerilerde bulunuruz. 

İşe alım sürecinin aday mülakatları, referans araştırması ve iş teklifi dahil olmak üzere tüm operasyonel süreçleri üstlenmekteyiz. İş ortağımızın talebi ve ihtiyacı doğrultusunda dil testi, kişilik envanteri çözümleri üretmekteyiz. 

İş ortağımız ve adaylarımızın tüm bilgileri bizde gizliliğini korumaktadır. İş ortağımızın sözlü veya yazılı onayı olmadan referans olarak göstermemekteyiz. 

Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın personellerini kendi aday havuzumuza dahil etmeyiz. Bu ilkemiz iş ortağımızın yazılı referanslı aday yönlendirmesi noktasında esneyebilir. 


En iyi bildiğimiz iş olan işe alım, seçme yerleştirme ve insan kaynakları yönetim hizmetlerini iyi iletişim ile yapar iş ortağımıza her aşamada en hızlı şekilde sözlü ve yazılı bilgi akışı sağlarız.

Değerlerimiz, İlkelerimiz

İş ortaklarımız ve adaylarımız ile büyüyeceğimizi bilir, iş ortaklarımız ve adaylarımız ile aynı pencereden bakarız. 

İş ortaklarımız ve adaylarımızın nokta atışı olmasından gurur duyarız. 

Sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımımız, iyi iletişim ve ilişkilerimiz ile müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı sürekli işbirliği sağlarız.